5/3-5/3-5/3
2003 25k 25k 25k 25k
Detailed Team Results
Results determined on the top 5 times per team
Age Group Finish Time
Striders - Net Time: 7:39:02 1
Division: Open
54 MATT SMITH M 25 to 29 9 1:24:49
12 ROB HYDE M 25 to 29 10 1:25:08
463 SCOTT BELLAND M 25 to 29 16 1:35:38
2618 ROBERT HAVEMAN M 20 to 24 13 1:36:35
3440 JIMI MINNEMA M 20 to 24 14 1:36:50
127 RUSSELL DEROOS JR. M 40 to 44 28 1:44:48
2475 DANIEL DROSKI M 35 to 39 81 1:59:08
Striders 2 - Net Time: 8:11:14 2
Division: Open
801 SCOTT LIVERSEDGE M 50 to 54 1 1:34:29
3067 JOE CANTWELL M 30 to 34 15 1:38:17
2308 DAVE HULST M 40 to 44 18 1:38:51
120 DAVE MINIER M 50 to 54 4 1:39:23
5 DIANE DEBOER-BUNN F 30 to 34 5 1:40:12
2207 ANDREA LUBBERTS F 25 to 29 12 1:47:41
457 MAUREEN PLUGER F 40 to 44 3 1:53:26
4712 DEBBIE LENTERS F 35 to 39 10 1:54:54
2136 DANIEL SCOTT M 40 to 44 Didn't Finish
Hair of the Frog Brewery - Net Time: 8:39:57 3
Division: Open
2874 ANDY DRASIEWSKI M 40 to 44 19 1:39:02
649 MICHAEL BALL M 25 to 29 21 1:39:15
5147 BILL FIX M 40 to 44 32 1:45:29
2112 RALPH SPOONER M 40 to 44 33 1:47:16
2521 STEPHEN ZEBOOR M 35 to 39 36 1:48:53
2365 STEVEN HUIZENGA M 45 to 49 107 2:05:27
3670 Shawn Sweet M 40 to 44 199 2:10:55
588 DON KERN M 45 to 49 209 2:21:18
3668 Turtle Boy M 35 to 39 227 2:23:48
2670 STEPH VANHOWE F 50 to 54 28 2:26:46
ANN ARBOR TRACK CLUB - Net Time: 9:30:35 4
Division: Open
4898 BENT ANDERSEN M 40 to 44 20 1:41:13
4897 ROBIN SARRIS-HALLOP F 45 to 49 2 1:49:55
4896 MARK KERR M 40 to 44 58 1:53:39
4895 NOAH BARTSCH M 25 to 29 79 1:58:42
1836 JOANIE ROGUCKI F 45 to 49 15 2:07:04
1837 BILL HILL M 60 to 64 18 2:14:30
OLSON'S BOAT LIFT & DOCK CO - Net Time: 10:07:18 5
Division: Open
4772 TIMOTHY DINE M 45 to 49 21 1:51:42
4777 JOEL VANWINGERDEN M 40 to 44 84 1:56:39
4768 STEVEN VIRKSTIS M 45 to 49 41 1:56:50
4776 BECKY VANWINGERDEN F 40 to 44 19 2:05:44
4774 KATHRYN COMMERET F 25 to 29 65 2:16:21
4773 RANDY COMMERET M 25 to 29 146 2:16:22
4769 ELLEN ERHARDT F 30 to 34 55 2:18:19
4775 JAMES OLSON M 50 to 54 188 2:30:19
4771 CRAIG ZAMIARA M 20 to 24 123 2:38:03
4770 AARON PEOPLES M 25 to 29 237 2:52:57
GRAND RAPIDS FRONT RUNNERS 1 - Net Time: 10:47:41 6
Division: Open
769 RICHARD JENSEN M 45 to 49 115 2:06:41
2484 GENE GAUNT M 40 to 44 166 2:06:41
5191 DAVID COLE M 45 to 49 126 2:08:18
4854 WILLIAM RUSSELL M 40 to 44 190 2:10:08
4855 THOMAS SPAFFORD M 45 to 49 173 2:15:51
2434 MICHAEL GEYER M 40 to 44 264 2:19:07
2499 MICHAEL O'KEEFE M 30 to 34 196 2:20:03
2043 DAVID JOLING M 30 to 34 254 2:35:33
1061 JEREMY CURTISS M 25 to 29 Didn't Finish
MEN ON THE RUN - Net Time: 11:03:45 7
Division: Open
1221 DENNIS ROE M 40 to 44 54 1:53:23
798 JIM ABRAHAM M 40 to 44 160 2:05:46
4908 KEITH MIDDENDORF M 45 to 49 125 2:08:13
4907 JAMES DUNIGAN M 65 to 69 10 2:24:30
4315 JON VISSER M Clyds Cls B Over 40
51 2:31:52
WATSON WYATT EAGLES - Net Time: 11:14:45 8
Division: Open
4791 JULIA POINDEXTER F 35 to 39 6 1:45:50
4794 KIRK ROSIN M 25 to 29 113 2:06:46
1209 STEPHEN TUUK M 50 to 54 167 2:25:52
1148 MARIANNE CAMPBELL F 30 to 34 96 2:26:44
4795 BOB CAMPBELL M 40 to 44 331 2:29:32
4792 KEVIN WAGNER M 45 to 49 280 2:34:54
4793 SHANNON WAGNER F 14 to 19 Didn't Finish
PINE REST 1 - Net Time: 11:22:07 9
Division: Open
4728 JOANNE KOLEAN F 35 to 39 40 2:10:24
4727 JOHN WEBER M 30 to 34 165 2:13:37
4725 MARK EASTBURG M 40 to 44 257 2:17:39
4724 RICK HOUTSTRA M 40 to 44 262 2:18:59
4726 JOEL WHITNEY M 25 to 29 168 2:21:27
4723 TONI JO HOUTSTRA F 30 to 34 139 2:33:55
4722 KURT WASSINK M 35 to 39 276 2:35:11
|